Kalite

Necm Kimya ISO 13485 (Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi), ISO 9001 kalite yönetim sistemine bağlı olarak, T.C Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ruhsatı bulunan, CE 93/42 EEC (Avrupa Birliği Tıbbi cihaz  Belgesi), BauA (Almanya Ulusal Mesleki Güvenlik ve Sağlık Enstitüsü onayı), FDA (Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı onayı), EPA (Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Kurumu onayı) belgesine sahip ürünler üretmektedir.

kalite

Necm Kimya gelişmiş teknolojik cihazlar ile donatılmış Enstrümantal Analiz (HPLC, GC/GCMSMS, Spektrofotometre),  Kimya, Mikrobiyoloji (bakterisid-fungusid-sporisid-mikobakterisid) ve AR-GE Laboratuvarları ile uluslararası kalite standartları doğrultusunda ürün sunmaktadır.

Necm Kimya’da GMP koşullarında üretilen ürünler gelişmiş laboratuvarlarda kontrol edilerek satışa sunulmaktadır.

Necm Kimya’nın üretimde kullandığı hammaddelerin tamamı Avrupa Birliği ECHA listesinde olan tedarikçilerden alınmaktadır. Ürettiği ürünler dünya standartlarında her zaman 1.kalite ürünlerdir.

Necm Kimya’da Hammadde tedariği, depolanması, üretim aşamaları, üretim sonrası depolama, sevkiyat koşulları ve stabilite testleri, satış sonrası gelen talepler titizlikle değerlendirilmektedir.

Bilgi Al
Ücretsiz Yol Haritası için
Hemen Tıkla Bilgi Al