Kurumsal

hakkımızdaNecm Kimya İstanbul Üretim Tesisleri GMP standartları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. GMP
standartlarının sıkı bir şekilde uygulandığı; ürün, çevre ve çalışan güvenliğinin ön planda tutulduğu bir üretim tesisi anlayışı hedeflenmiştir. Ülkemiz ve sektörümüz için öncü ve yenilikçi atılımlar gerçekleştirirken, belirlemiş olduğumuz yüksek hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

 

MİSYONUMUZ
misyonumuzYatırımlarına başladığımız yeni üretim tesisimizin de faaliyete geçmesiyle birlikte, 2020 hedeflerimize daha da
yaklaşacak, Türk dezenfektan sektöründeki lider pozisyonumuzu yeni üretim alanlarıyla daha da kuvvetlendireceğiz. Necm Kimya olarak, 2005 yılından bu yana Türk dezenfektan sektöründe gerek yön verici gerekse iyileştirici misyonuyla var olan Necm Kimya geliştirici bu tutumundan gurur duymaktadır.

 

 

VİZYONUMUZ
vizyonumuz2030 vizyonumuz doğrultusunda dünyanın en büyük 10 dezenfektan şirketi arasında yer alma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. NECM kimyanın uluslararası alanda güçlü bir oyuncu olma yolundaki girişimlerini, bunun yanı sıra Türkiye’de 2005 yılından bu yana kesintisiz sürdürdüğü liderliğini pekiştirecek tüm adımları kararlılıkla atıyoruz.

Copyright@necmkimya.com.tr | Web Design: Günay Medya